Virüs ve Bakterilere Artık SON!

Temizlik yaparken kirli bölgeyi temizliyor olabilirsiniz ama virüs ve bakteriler o bölgede kalma olasılığı çok yüksektir.Uniquick Cleaning ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığına zarar vermeden temizliğinizi yaparak virüs ve bakterilere karşı sağlığınızı koruyoruz.

Hakkımızda

Hastalıklardan korunmanın en etkili ve en önemli yollarından birinin temizlik olduğunu biliyoruz. Yaptığımız temizliğin olmazsa olmaz şartları ise kullanılan ürün ve yapılış biçimidir. Bu görüşten yola çıkarak yaptığımız iş için kullanılan ürünlerin ne kadar hijyenik olduğu, ne kadar kanserojen madde taşımıyor olduğu gibi unsurlar önceliğimizdir. Uniquick clean olarak yatak hijyeni, kuru sistem halı ve koltuk temizliği yaparken kullandığımız ürünler Almanya’dan gelen dünya sağlık örgütlerinin çoğundan onaylı, anti bakteriyel hijyenik temizlik sunan ürünlerdir.
Yatak Temizliği; Ultraviyole ışınları ile yatağın içinde bulunan zararlı mite, bakteri ve mikroorganizmaları yakarak öldürür. Daha sonra vakum ve vibrasyon yoluyla yatak hijyenik hale getirilir. Hijyenik hale getirilen yataklar bakteri oluşumunu engellemek için anti bakteriyel spreyleme işlemi yapılarak korunur.Koltuk Temizliği; Almanya’dan gelen ve 1 saat içinde kuruyabilen köpük sayesinde kumaş yüzeyli koltukları anti bakteriyel olarak hijyenik ve temiz hale getiren sistemle yapılmaktadır.
Halı Temizliği; Özellikle duvardan duvara olan karo halı, cami halısı ve otel halıları hava almadığı için ıslak yıkamalarda koku, küf ve halıda çürüme gibi halının ömrünü kısaltacak olumsuzluklara sebep olmaktadır. Bu olumsuzlukların önüne geçebilmek için halı temizlik işleminin kuru yapılması şarttır. Uniquick clean olarak leke çıkarıcı solüsyonlar kullanılarak halının üzerinde bulunan lekeler çıkarılır ve daha sonra granür atılarak fırçalanır. Makinanın altında bulunan, ters çark eden fırçalar yardımıyla ıslak yıkamalarda dibe çöken kir de halının yüzeyine çıkarılır. Atılan granür yüzeyde bulunan kiri içine hapsederek halıyı temiz ve hijyenik hale getirir. Ayrıca bu işlem, halının hava almasını sağlayarak ömrünün uzamasına da katkıda bulunur.